Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach

Strona demonstracyjna - szablon premium

Wzory dokumentów

Zamówienia publiczne

Sieci dróg

Zimowe utrzymanie

Informacje

Utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Gierałtowice od dnia 10.05.2023 r.

 

Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach informuje, że w związku z realizacją zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2910S na odcinku Przyszowice-Chudów- odcinek II” od dnia 10.05.2023r. zostanie zamknięty dla ruchu przejazd drogą powiatową nr 2910S na odcinku od miejscowości Przyszowice  ul. Polna (od końca zabudowy)  do skrzyżowania z ul. Dwór w Chudowie.

 

Planowany termin zakończenia robót wyznaczono dnia 06.02.2024.r

 

Wyznaczona trasa objazdu od strony Przyszowic do Chudowa przebiega od drogi powiatowej nr 2910S ul. Polna  w Przyszowicach  przez drogę wojewódzką nr 921 ul. Gierałtowicka, drogę krajową nr 44 ul. Gliwicka, drogę powiatową nr 2909S ul. Zabrska aż do drogi powiatowej nr 2910S ul. Szkolna w Chudowie.

Objazd do Przyszowic przebiega analogicznie w kierunku przeciwnym.

 

Do pobrania

 

Trasa dojazdu do pobrania - pobierz

 

W związku z zamknięciem tego odcinka drogi wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej. Zamiany dotyczą rozkładu linii autobusowej nr 669, lokalizacji przystanków komunikacyjnych oraz wprowadzenia komunikacji zastępczej.
 
 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach, siedziba: 44 - 100 GLIWICE, ul. Zygmunta Starego 17.